ÚvodStavební divizeEkonomika a daněReferenceO společnostiDokumenty a certifikátyKontaktujte nás            

konstrukce balkónů Zličín, Praha


sanace balkónů Most

zábradlí teras CPP. Žižkov, Praha

schodiště ZŠ Červený Vrch, Dejvice

zastřešení Mladá Boleslav

 

oplocení areálu Slaný

světlíky STK Hrbovice

 

 

 

Stavební divize firmy SCAMO je postavena na základě několika realizačních týmů, kdy každý tým zajišťuje určitý profesní obor a při součinnosti těchto týmů jsme schopni našim klientům poskytnout od ucelených dodávek dílčích komponentů staveb až po realizaci běžné stavby kompletně na klíč bez potřeby dalších subdodavatelů.V případě speciálních požadavků spolupracujeme se spolehlivými, letitou spoluprací prověřenými subdodavateli, čímž máme dosaženu záruku kvality a spokojenosti zákazníka.

Stavební divize disponuje šesti samostatnými týmy, které zahrnují dva týmy zámečníků, jeden tým elektrikářů,dva týmy zedníků a jeden tým zámečníků-horolezců pro výškové práce bez potřeby stavby lešení.

Divize disponuje dostatečným technickým zázemím pro naše potřeby. Jdeme cestou vlastního vybavení profesionální menší technikou s každodenní použitelností, větší mechanizaci jako jsou např. výškové jeřáby,velké bagry apod. si najímáme od našich dlouholetých partnerů, případně v místě realizace stavby.  

Ve stavební divizi jsme schopni Vám zajistit stavbu „na klíč“, tj. včetně projektové dokumentace a veškeré inženýrské činnosti s realizací vlastní stavby spojené.


Ocelové konstrukce

V ocelových konstrukcích se zaměřujeme především na lehké a středně těžké ocelové konstrukce do 100 tun kam spadají zejména konstrukce mostních zábradlí, konstrukce hal, přístřešků, rekonstrukce a přístavby starších ocelových konstrukcí apod. Disponujeme dostatečně velkými prostory i pro konstrukce rozsáhlejších rozměrů, které je nutné dostatečně předpřipravit před vlastní montáží, včetně mezioperačního skladu před montážemi.

>>> zpět

Opláštění hal a ocelových konstrukcí   

V oblasti opláštění hal disponujeme vyškoleným týmem s dlouholetou praxí na montážích opláštění jak trapézovými plechy v nezateplených variantách, tak v opláštění PUR panely pro zateplené haly. Jsme schopni zajistit jak opláštění klasických konstrukcí, tak i opláštění regálových hal, kde se opláštění montuje přímo na tyto regály.

 

>>> zpět

Prosvětlovací systémy / polykarbonáty/ a atiky

Prosvětlovacími systémy se vedení divize zabývá již 10 let a výsledkem jsou desítky střech, světlíků, atik, zavětrovacích stěn a přístřešků z polykarbonátu.Tento materiál je špičkový svými  izolačními vlastnostmi, nízkou hmotností a filtry proti UV záření a v kombinaci s „přiznanou“ konstrukcí ze zinkované oceli, hliníku či dokonce z nerezu lze dosáhnout i velmi netradičních designů. Z kombinace těchto materiálů běžně dodáváme i markýzy rodinných domů, autobusové zastávky, či zimní zahrady v rodinných domech nebo panelácích.

>>> zpět

Zámečnická výroba

Zámečnickou výrobou se zabýváme již 7 let a v této oblasti jsme schopni pokrýt široké spektrum Vašich potřeb. Převažující prioritou je výroba a montáž oplocení jak občanské výstavby tak průmyslových hal, včetně pojezdových bran s pohony, dále ocelová schodiště jakýchkoliv tvarů, kované ploty za velmi příznivé ceny, průmyslová sekční a rolovací vrata.

Máme bohaté zkušenosti i s atypickými skládacími vraty větších rozměrů (pro různé, haly, hangáry apod.) s utěsněním proti vodě a větru.Ve velké míře se věnujeme výrobě balkónových konstrukcí pro naše klasické „paneláky“, ať s výplněmi z kulatiny, polykarbonátu,cetris desek či drátoskla. Tyto balkonové konstrukce vyrábíme  a montujeme pro bytová družstva při rekonstrukcích panelových domů bez potřeby lešení .

Disponujeme týmem zámečníků, kteří jsou vyškoleni pro práce horolezeckou technikou s veškerým vybavením a státními zkouškami na svařování těžkých ocelových  konstrukcí.

>>> zpět


 
 
        Úvod      Stavební divize      Ekonomika a daně      Reference      O společnosti      Dokumenty a certifikáty      Kontaktujte nás

        Copyright © 2007 Scamo.cz | technická podpora www.redual.cz